A Bresser BioScience tökéletes műszer laboratóriumi használatra. Mérete és ergonomikus kialakítása tökéletes hosszú távú használatra. A Köhler világítási rendszer ragyogó képminőséget biztosít. A trinokuláris cső közvetlenül csatlakoztatja a MicroCam vagy más C-mount mikroszkóp kamerát az opcionális C-mount adapterrel.
Az alapfelszereltségű fényes mező megvilágítás (30 W halogén) kellemes és differenciált színvisszaadást biztosít, és elég erős a kontrasztos módszerekhez is, mint a fáziskontraszt és a sötét mező (opcionális).
Jellemzők:
Köhler világító
Külön AC-adapter a nagy biztonság érdekében
Koaxiális mechanikus íróasztal nóniusz skálával
Durva és finom fókuszálás
2 szemlencse: WF10x (23 mm átmérőjű)
4 objektív DIN 4x/10x/40x/100x (olajos) nagyítással
Objektív típusa: akromatikus
Abbe N.A. 1.25 kondenzátor
Megvilágítás: 12V/30W halogén dimmerrel
A készlet tartalma:
Mikroszkóp
Porvédő
2 szemlencse
4 DIN objektív
Merítési olaj
230V-os tápegység (12V/3A)
Felhasználói kézikönyv
| Márka | Bresser GmbH, Németország |
| Szavatosság | 2 év |
| EAN | 4007922153902 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 54x34x33 cm |
| Szállítási súly | 10.26 kg |
| Típus | fény/optikai, biológiai |
| Mikroszkóp fejrész típusa | trinokuláris |
| Fej dőlésszöge | 30° |
| Nagyítás foka, x | 40 — 1000 |
| Szemlencsék | WF10x/23 mm (2 db) |
| Objektívek | akromatikus DIN szabvány: 4x, 10x, 40x, 100x (olaj) |
| Forgó tárgylencsefoglalat | 4 objektív számára |
| Kondenzor | Abbe N.A. 1,25 |
| Fókusz | durva és finom |
| Megvilágítás | halogén |
| Fényerősség-szabályozás | yes |
| Tápellátás | 220—240 V |
| Fényforrás típusa | 12 V/30 W |
| Használat | laboratóriumi/orvosi |
| Fényforrás elhelyezkedése | alsó |
| Vizsgálati módszer | világos látótér |
| Tok/doboz/táska a készletben | porvédő |




