A Bresser Erudit ICD mikroszkóp egy sztereó boncoló mikroszkóp, és háromdimenziós képet ad. Ez különösen lenyűgöző, ha strukturált anyagokat nézünk.
Az 53 mm-es maximális tárgymagassággal nagyobb tárgyakat is megtekinthet. A mikroszkóp tökéletes különféle tárgyakhoz, mint például növényekhez, rovarokhoz, geológiai kézidarabokhoz stb. Az Erudit ICD gyerekeknek is tökéletes választás, mert nincs szükség fárasztó és nehéz minta-előkészítésre. Egyszerűen helyezze a mintát a tárgylemezre, és tekintse meg a legapróbb részleteket! A fekete/fehér tárgylemez jó kontrasztot ad beeső fénnyel történő megtekintéskor. Akkumulátorral a mikroszkóp készen áll a következő kirándulásra vagy terepmunkára, vagy bárhol használhatja a ház körül. A masszív hordtáskával könnyen szállítható vagy elrakható.
Jellemzők:
Típus: Sztereó mikroszkóp / boncoló mikroszkóp beeső és áteresztő fénnyel
Alkalmazások: biológia, botanika, rovarok
Fekete/fehér tárgylemez az optimalizált kontrasztért
Üveg tárgylemez, 94mm
Gumi szemkagyló a kényelmes nézéshez, csökkenti a szórt fényt
Okostelefon tartó a kényelmes dokumentációhoz
Hosszú élettartamú LED világítás, elemmel működik. Használd bárhol, pl. terepmunkára
Állítható binokuláris fej, dioptria állítható
Erős hordtáska
Nagyítás: 20x, 40x
Sztereó-objektív
Az okulár hengerének átmérője: 30,5 mm
Elemes (3x) AA típusú
A készlet tartalma:
Sztereó boncoló mikroszkóp áteresztő és beeső fénnyel
2x széles mező 10x szemlencse
Sztereó objektívek, 2x/4x
Üveg tárgylemez, átlátszó üveg
Fekete/fehér tárgylemez
Okostelefon tartó
Műanyag hordtáska
| Márka | Bresser GmbH, Németország |
| Szavatosság | 2 év |
| EAN | 4007922030784 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 49x22x36 cm |
| Szállítási súly | 5.24 kg |
| Típus | sztereó/műszeres |
| Mikroszkóp fejrész típusa | binokuláris |
| Nagyítás foka, x | 20/40 |
| Szemlencsecső átmérője, mm | 30.5 |
| Objektívek | 2x, 4x |
| Forgó tárgylencsefoglalat | 2 objektív számára |
| Munkatávolság, mm | 53 |
| Pupillatávolság (PD), mm | 51 — 79 |
| Váz | alumínium, műanyag |
| Megvilágítás | LED |
| Fényerősség-szabályozás | yes |
| Tápellátás | 3 db AA elem, 1,5 V |
| Felhasználói szint | kezdők, gyakorlott felhasználók |
| Használat | iskola/oktatás |
| Fényforrás elhelyezkedése | két helyen |
| Vizsgálati módszer | világos látótér |
| Tok/doboz/táska a készletben | doboz |
| Doboz/táska/hátizsáka a készletben | igen |




